Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Kamna na pelety teplovzdušná

 

GIOIA (12 kW)  

Kód zboží: MOREGIOIA
Výrobce: MORETTI
Dodací lhůta:
na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Akční sleva 30 % do 30.6.2013 nebo vyprodání zásob

Cena včetně DPH: 71.760 Kč  Nyní: 50.232 Kč

Automatická výkonná peletová kamna Moretti GIOIA. Výkon 2,8 - 12,0 kW. Provedení bočnice steel. Barva pergamena nebo bordó nebo nero černá. Účinnost 87%. Spotřeba pelet 0,5-2,6 kg/h. Zásobník paliva 25 kg. Odkouření pr. 80 mm zadní. Sání vzduchu pr. 40 mm. Příkon 100 W. Napájení 230 V/50 Hz. Dálkové ovládání. Týdenní programování. Rozměry (vxšxh): 1010x520x500 mm. Hmotnost 110 kg. Emise CO 0,030-0,040 %. Komínový tah 10 Pa = 0,1 mbar. Teplota spalin 103-209°C.  Autonomní provoz 9,6-50 h. 

 

Ovládací panel Funkce:

- zapnutí nebo vypnutí kamen

- volba stupně výkonu POWER 1-5

- nastavení požadované teploty

- tlačítko SET Zobrazení: - hodiny 10:35

- stupeň výkonu P1-5

- aktivitu týdenního termostatu

- stav kamen MODULATION WORK, COMFORT CLIMA, ECO STOP, FINAL CLEANING, ON, OFF, PELLET LOADING, FLAME PRESENT, T ON, WAITING FOR FLAME, HOT SMOKE, COOLING/WAITING FOR RESTART

- aktivita (ventilátoru, podavače pelet, žhavení, ventilátoru vzduchu, alarm aj.)

 

Popis stavů kamen GIOIA: COMFORT CLIMA Zapnutí po stisknutí P5 a P2. PO dosažení nastavené teploty kamna přejdou do stavu ECO STOP. MODULATION WORK Po zapnutí kamna hoří na nastavený stupeň výkon P1 až P5. Po určitém čase začnou dosahovat nastavenou teplotu. Následně se začne výkon kamen snižovat až na P1.

 

Dálkové ovládání funkce: (napájení baterie 12 V LRV08)

- zapnutí nebo vypnutí kamen

- snížení nebo zvýšení požadované teploty

- nastavení stupně výkonu P1 až P5 (power)

 

ALARMY:

- PELLETS FINISHED ALARM

- zastavené kamen pro nedostatek pelet nebo zaseknutý šnekový podavač

- BLACK

- OUT - přerušení dodávky napájení 230 V

- NO IGNITION ALARM - neúspěšné zapálení

- ALARM LOW FLAME - - ALARM FAN RPM - nedostatečné otáčky ventilátoru spalin

- ALARM FAN BROKEN - ventilátor spalin nefunkční

- DEPRESSION ALARM - nedostatečný podtlak (tah komína) pro spalování

- THERMAL ALARM WITH RESET - HOT SMOKE ALARM - SMOKE SENSOR ALARM - ALARM HAUGER BLOCKED Pravidelná údržba je zárukou dlouhé životnosti: - čištění topeniště - vyprázdňování popelníku - čištění VERMICULITU topeniště - aj. dle návodu pro obsluhu

Atraktivní linie s moderním provedením smaltované oceli. Teplovzdušná kamna GIOIA přichází ve všech oblastech s nejvyšší třídou a elegancí. Výkonem 12 kW jsou ideální volbou pro vytápění velkých prostor. Jsou extrémně tichá a vybavena: dálkovým ovládáním, termostatem, automatickém čištění skla a velkým popelníkem. Správná volba pro zcela ekologický systém vytápění s kvalitou a spolehlivostí výrobku z Itálie.

 

 

 

Vybavení:

- dálkové ovládání - týdenní programovací hodiny

- teplovzdušný ventilátor

- velký synoptický displej

 

 

 

Firma MORETTI, která je na trhu od roku 1960, vyrábí kvalitní krby, kamna, grily, pece a kotle s nejvyšší možnou mírou profesionality, integrity a zkušenostmi se zapojením prestižní kombinace výrobních postupů, tradičních řemeslných metod a technologií. Pokročilé metody spolu s týmem vysoce specializovaných pracovníků, nabízí možnost realizovat každou myšlenku v MORETTI výrobku a to za velmi příznivé ceny. Cílem firmy MORETTI je: zaručit vysoce kvalitní výrobky, mít dostatek času pro kvalitní výzkum a vývoj, nabízet zákazníkům stále více inovativní a originální řešení.

 

Zdroj: www.moretticamini.it

 

zpět na teplovzdušná kamna


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz