Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Kamna na pelety teplovodní

 

Moretti Athena Pelet kamna

ATHENA STYLE (15 kW)   

Kód zboží: MORETTIATHENASTYLE                         
Výrobce: MORETTI
Dodací lhůta: na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Akční sleva 30 % do 30.6.2013 nebo vyprodání zásob

Cena na dotaz

Teplovodní peletová kamna Moretti ATHENA style kachle na dřevní pelety 6 mm. Výkon celkový 15 kW. Spotřeba paliva 0,6-3,0 kg/h. Zásobník na 30 kg. Odkouření pr. 80 mm. Sání vzduchu pr. 60 mm. Napájení 230 V/50 Hz/100 W. Provozní tlak 1,5 bar. Dálkové ovládání v ceně. Za příplatek GSM modem a MCS systém řízeného spalování. Barva kachle červená/pergamen. Výška: 1075 mm. Šířka: 570 mm. Hloubka: 520 mm. Hmotnost 140 kg.

 

 

Malá, kompaktní a výkonná kamna Moretti ATHENA STYLE s elegancí majolikové keramiky je ideální řešení pro jakékoli interiéry. Výkon 15 kW je ideální volba pro vytápění středně-malého domu. ATHENA STYLE je velmi tichá, dodává se včetně dálkového ovládání, časovaného termostatu, samočisticího systému automatického čištění skla, ekonomické provozní funkce (termostat a týdenní hodiny) a velký zásobník pelet a samozřejmostí je nemalý popelník.


 

 

Správná volba pro zcela ekologický topný systém Vašeho domu nebo firmy s vysokou spolehlivosti provozu, kompletně vyrobenou a navrženo v Itálii. Firma MORETTI, která je na trhu od roku 1960, vyrábí kvalitní krby, kamna, grily, pece a kotle s nejvyšší možnou mírou profesionality, integrity a zkušenostmi se zapojením prestižní kombinace výrobních postupů, tradičních řemeslných metod a technologií.


Pokročilé metody spolu s týmem vysoce specializovaných pracovníků, nabízí možnost realizovat každou myšlenku v MORETTI výrobku a to za velmi příznivé ceny.  Cílem firmy MORETTI je:  zaručit vysoce kvalitní výrobky, mít dostatek času pro kvalitní výzkum a vývoj, nabízet zákazníkům stále více inovativní a originální řešení.


zdroj: www.moretticamini.it

 

zpět na teplovodní kamna


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz