Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Kamna na pelety teplovodní

 

Moretti Artemide Pelet kamna

ARTEMIDE Basic (18 kW) 

Kód zboží: MOREARTEMIDE                               
Výrobce: MORETTI
Dodací lhůta: na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Cena na dotaz

Provedení basic bočnice plech. Barvy bordó, ivory a černá nero. Výkon 18 kW. Účinnost 90 %. Spotřeba pelety 0,6-3,6 kg/h. Zásobník pelet 30 kg. Odkouření pr. 80 mm. Sání vzduchu pr. 60 mm. Příkon 230V/50Hz/100W. Za příplatek provedení s ohřevem teplé vody, GSM řízení a MCS systém spalování. Výška: 1233 mm. Šířka: 563 mm. Hloubka: 618 mm. Hmotnost 140 kg.

 

 

Firma MORETTI, která je na trhu od roku 1960, vyrábí kvalitní krby, kamna, grily, pece a kotle s nejvyšší možnou mírou profesionality, integrity a zkušenostmi se zapojením prestižní kombinace výrobních postupů, tradičních řemeslných metod a technologií. Pokročilé metody spolu s týmem vysoce specializovaných pracovníků, nabízí možnost realizovat každou myšlenku v MORETTI výrobku a to za velmi příznivé ceny. Cílem firmy MORETTI je: zaručit vysoce kvalitní výrobky, mít dostatek času pro kvalitní výzkum a vývoj, nabízet zákazníkům stále více inovativní a originální řešení.


 

 

zpět na teplovodní kamna


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz