Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Hnací sady

 

solární systémy Peletkamna

Jednotrubková sada S001

Kód zboží:
Výrobce:
Dodací lhůta: na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Cena včetně DPH: sdělíme na vyžádání

Čerpadlo (solární do 110°C), skleněný průtokoměr s plováčkem (1-20 l/min), plnicí ventil, škrticí ventil průtoku, teploměr s integrovanou zpětnou klapkou a uzavíracím kohoutem, tlakoměr, pojistný ventil (6 bar) s odbočkou na expanzní nádobu, váha 7 kg.

 

 

Každý solární systém musí být vybaven cirkulačním čerpadlem, které pohání mrazuvzdornou kapalinu mezi kolektory (kde se ohřeje) a mezi výměníkem spotřebiče (kde předá teplo vodě). Výměník může být součástí zásobníku (vnitřní = spirála = had) nebo venkovní (externí, trubkový, deskový). Pro menší systémy bývají cirkulační solární čerpadla dodávané v sestavě s dalšími nezbytnými prvky. Takové sestavy nazýváme – hnací sady. Jednotrubková sada (pouze zpátečka – studená – z výměníku) je připravena k montáži na stěnu a má snímací PS izolaci. Připojení bývá zářeznými kroužky nebo šroubením.

 

 

Pozor!

Při použití 1 trubkové hnací sady je nutné na přívodním potrubí (teplá strana) namontovat zpětnou klapku, která zabrání průtoku nahoru ke kolektorům (termosifonový efekt).

 

 

Technologie solárních systémů

Solární systémy.pdf

 

Zpět na hnací sady


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz