Naše služby pro Vaše teplo domova

 

Hnací sady

  solární systémy

Dvoutrubková sada S002

Kód zboží: SO8100125
Výrobce:
Dodací lhůta: na dotaz
Záruka: 24 měsíců

Cena včetně DPH: sdělíme na vyžádání

Čerpadlo (solární do 110°C), skleněný průtokoměr s plováčkem (1-20 l/min), plnicí ventil, škrticí ventil průtoku, teploměr s integrovanou zpětnou klapkou a uzavíracím kohoutem, tlakoměr, pojistný ventil (6 bar) s odbočkou na expanzní nádobu, teploměr s integrovanou zpětnou klapkou a uzavíracím kohoutem, odvzdušňovací hrneček (princip spirovent) s odvzdušněním, váha 5 kg.

 

 

Každý solární systém musí být vybaven cirkulačním čerpadlem, které pohání mrazuvzdornou kapalinu mezi kolektory (kde se ohřeje) a mezi výměníkem spotřebiče (kde předá teplo vodě). Výměník může být součástí zásobníku (vnitřní = spirála = had) nebo venkovní (externí, trubkový, deskový). Pro menší systémy bývají cirkulační solární čerpadla dodávané v sestavě s dalšími nezbytnými prvky. Takové sestavy nazýváme – hnací sady. Dvoutrubková sada (zpátečka a přívodní – teplá – do výměníku) je připravena k montáži na stěnu a má snímací PS izolaci. Připojení bývá zářeznými kroužky nebo šroubením.

 

 

 

Technologie solárních systémů

Solární systémy.pdf

 

Zpět na hnací sady


Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Pište na motocycles@seznam.cz nebo navštivte náš Showroom, kde se Vám bude věnovat školený pracovník.

počítadlo.abz.cz